Řev elementů - 2.

26. července 2010 v 12:54 | Bobesh |  Řev elementů

           
Niyoso se nahlas zasmál. "Opravdu si myslíš, že jsem tu sám? TEĎ!" Garden neporušil soustředění a na patě se otočil, aby čelil přicházejícímu nebezpečí. Podmáčená lesní půda se poddajně rozevřela, podjela pod botou a Garden zakolísal a upadl.
            Oblečení se zase uvolnilo. "Úskok v úskoku vyšel….ale co dál.? Nemám moc času." pomyslel si. "Nemám na výběr." Dal dlaně k sobě a rychle vytvořil několik málo znaků, kterými zformoval svou vnitřní energii. Potom energii nahromadil do plic a začal vydechovat. Vzduch, přesycený energií se změnil v oheň. Niyoso zaměřil proud ohně přímo pod sebe. Cítil, jak se na něm oblečení škvaří, a vypařuje se z něj voda. Žár byl nesnesitelný, ale nepřestal, dokud nebyl úplně suchý, ruce pořád držené ve Znaku.
            Když konečně vypařil všechnu vodu,
otočil plamen na muže v modrém. Oheň svůj cíl však nezasáhl, setkal se s odporem náhle vzniklé vodní stěny. Přestal a rozpojil ruce. Teprve teď si uvědomil, co ho to stálo. Na obou rukou měl malé puchýřky, které hrozily při jakémkoli pohybu prasknout, a celé tělo ho příšerně pálilo, jak se na něm škvařila a vypařovala voda. Podíval se před sebe. "Takhle nemůžu bojovat, musím to rychle skončit."
            Vodní stěna se dala do pohybu. Byla ohromně masivní, únik byl nemožný. Její výška byla dvojnásobná jak okolní stromy a do šířky se ani nedala dohlédnout. Niyoso rychle vytvořil několik znaků, což ho stálo nepříjemné prasknutí několika popálenin a pálivé bolesti. Přiložil si svoje ruce k pravému oku a nechal energii, aby se do něj vlila a porušila Ochranu. Zornice v levém oku se rychle rozšířila přes hnědou čočku, pak i přes sklivec. Celé oko získalo neprostupnou černou barvu. Náhle cítil všechno, energii ve vodní stěně i energii muže za ní. Cítil jeho vztek, dokonce i jeho bolest ve vyvrknutém kotníku. Dokázal vidě i tok okolní energie, jak ve stromech koluje míza, viděl tetelící se sílu přibližující se vody a za ní obrys muže, který svou vůlí tu vodu poháněl. Byl čas…
            Napojil se svou energií na jeho, nechal ji vplynout do jeho oběhu a na rukou přidával další a další znaky. Voda se prudce zastavila. S ní se zastavily i paže Niyosa.
           

            Nebe kolem zrudlo, zem se ztratila, vítr utichl a ptáci přestali zpívat. Červeň oblohy se změnila na černou, a vodní stěna se v černotě rozplynula. Garden netušil co se děje. "Kurva, co to ksakru…."
            "Vítej." Ozval se Niyosův hlas, Garden se rozhlédl, nic však nezahédl. Nevěděl odkud hlas přichází, jako by to byl všude kolem. "Tohle je má osobní technika. Říkám jí Dark World. A znamená Tvůj konec." Každé slovo bylo proneseno naprosto klidně, bez jakéhokoli viditelného zdroje. Garden cítil hrubý osten strachu. Pokusil se vyvolat vodu. Jako by ho jeho vlastní živel opustil, necítil uklidňující chlad svého elementu. Napnul všechny síly a snažil se vytvořit jen pár kapek do svých dlaní. Nic. Jeho zoufalství dosáhlo maximální meze. Zařval, vzteky a hrůzou zároveň.
           

            Niyoso cítil co se děje a svým černým okem řídil myšlenky muže v modrém, zatím co se Gardenovo pravé tělo ani nehnulo.
Vnímal jeho paniku, strach, vztek…cítil Gardenovu touhu po svém živlu, ale svou vůlí mu to odepřel. Ale i jeho energie rychle klesala. Napnul své poslední síly a soustředil se. "Musím to rychle skončit." Svým černým okem dále ovládal jeho vlastní vesmír, jeho Dark World.

            Garden už to vzdal. Nevěděl jak dlouho tu je, ztratil veškerý pojem o čase. Pak se to stalo. Jako by ho neviditelná ruka chytla za krk a začala škrtit. Chtěl křičet, vyhnout se nevyhnutelnému. Nešlo to. Zoufale bojoval o vzduch, ale jako by ho tohle místo nemělo. Čerň kolem se změnila v nesnesitelnou záři a oslepují bílé světlo vypalovalo Gardenovy oči. Rychle je zavřel, ale nepomohlo to. Žár kolem mu pálil oční víčka a začal se mu dostávat až k mozku. Garden už nebojoval, nemohl. Cítil, jak své tělo opouští. Zemřel…..

            Vodní stěna padla a rozlila se všude kolem. Muž v modrém padl na kolena a následně tváří do bláta. Niyoso z posledních sil dal ruce k sobě a zbylou energií obnovil Ochranu. Černé oko se začalo zmenšovat. Ustoupilo bělmu, potom čočce až po něm zbyla jen malá zornice uprostřed.

Vyčerpáním z Psychické techniky se mu podlomila kolena. Svěsil hlavu, zdála se tak moc těžká. Ale práce ještě neskončila. Garden nebyl mrtvý, jen omráčený. "V Dark Worldu možná zemřel, ale jeho pravé tělo pouze zlomil strach. Brzy se probere. Musím to dokončit." Z těžka vstal.
            Klopýtal podmáčenou lesní půdou a zakopával o obnažené kořeny, které z lůna země vyrval vodní proud. Příšerně ho bolela hlava, ruce pálily, pravé oko pulsovalo ohromnou bolestí. "To je cena za použití Černého oka." Řekl nahlas. "Pravděpodobně brzy ztratím vědomí, ale Ty…….zemřeš" Klesl na kolena a chytnul Gardenovu hlavu. Vzal ho za vlasy a škubl dozadu. Ale to už bylo moc. Nepříjemné lupnutí kosti už neslyšel ani jeden z mužu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 28. července 2010 v 1:39 | Reagovat

4.Kapitola Bad Apple!!  
http://tsuki-chan.blog.cz/1007/bad-apple-4-kapitola

2 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 3. srpna 2010 v 14:55 | Reagovat

skvele !! ale ked som si predstavila ako mu tie kosti praskli az ma zamrazilo... tesim sa na dalsiu kapitolu :-)

3 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 8. srpna 2010 v 16:16 | Reagovat

Ahoj u mna dalsie pokracovanie Bad Apple!!
http://tsuki-chan.blog.cz/1008/bad-apple-5-kapitola

4 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 15. srpna 2010 v 22:07 | Reagovat

Ahoj u mna pokracovanie Bad Apple!! :-)
http://tsuki-chan.blog.cz/1008/bad-apple-6-kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama