Kapitola 63.

2. července 2010 v 10:10 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Renji se podrbal na hlavě a přemýšlel jak vhodně začít, aby to nevyznělo hloupě, ale než stihl cokoliv říct tak ho Mizakoe předběhla. S klidným a odhodlaným výrazem ve tváři se podívala na protisedící hikage. "Přišla jsem to sem skončit. Vím, že je divný prosit defakto nepřátele o pomoc, ale už jen podle toho co vím od Renjiho si myslím, že jste taky proti tomu co se děje. Nechci se jen tak vzdát, ale chci zkusit bojovat. Jen se mi nelíbí to nenápadné odstaňování se. Potřebovala bych aby to byla otevřená bitva bez zbytečného se schovávání." Koi se na ní dlouze podíval a pak s úsměvem přikývl. "Chápu. Z toho co jsem tak slyšel je to pro tebe nejvýhodnější strategie, ale… jsi si jistá, že chceš opravdu bojovat? Máš velkou šanci, že to nepřežiješ." Mizakoe se podívala do země a prohrábla rukou stébla trávy. Po obličeji jí přeběhl stín smutku. "Jako by to nebylo jedno... Všichni víme, že příčinou všech těhle problémů jsem já. Vy mě chcete zabít, vedení Seireitei mi taky slibuje popravu… vlastně i kdybych vyhrála, tak mě pak stejně popraví. V momentě kdy mě jedna ze stran zabije tak bude klid. Nehodlám se pořád schovávat. K čemu mi je, že můžu žít když musím být bez lidí na kterých mi záleží a bez domova? Už nechci být štvanec a chci srovnat účty."
Midori se zamyšleně podívala kolem a přejela pohledem po tvářích přísedících. Zatímco dvojčata se tvářila dosti šokovaně, tak Renji hleděl zamračeně do země s rukama zaťatými v pěst. Očividně se mu nelíbilo to k čemu spěla debata, ale věděl to dopředu. Věděl, že se to stočí nějakým takovýmhle směrem, ale nemohl s tím nic dělat. "Nechci aby s nimi bojovala… nechci aby se jí něco stalo… to je normální sebevražda, ale zabíjení bude opravdu pokračovat jestli se něco nestane. Sakra co mám dělat?" šlo mu hlavou.
Pak Midori střelila pohledem po Koiovi. Jeho výraz jí poněkud celou dobu zarážel. Byla u něj zvyklá na nejroztopodivnější reakce na cokoliv, ale… na to, jaký ona měla pocit z tohoto rozhovoru se jí jeho chování zdálo jemně neadekvátní. Koi se drobet záhadně usmíval a očividně narychlo něco vymýšlel. "Zajímalo by mě jestli se pletu…" pomyslela si a pak se víc už spíš soustředila na téma rozhovoru.
"Takže zjednodušeně řečeno odhaduji že po nás chceš abychom našince vylákali všechny na nějakou otevřenou plochu, ano?" shrnul to Koi a dál se záhadně usmíval. Mizakoe krátce přikývla. "Vím, že je to ode mne troufalé vás o to žádat, ale… doufám, že sami cítíte že to co se děje není fér. Potřebuju jen tohle a od tebe" podívala se na Renjiho "budu potřebovat abys zajistil, že aspoň ze začátku se tam nikdo od shinigami nenachomítne." "Počkej." zarazil se Renji. "To nepůjde. Když budu hlídat aby se tam nikdo nikde nepoflakoval, tak to ale znamená, že ti nebudu moc pomoct. Nenechám tě tam jít samotnou." zaprotestoval. Mizakoe se na něj smutně usmála. "Prosím…"….
Na chvíli nastalo ticho. Koi se zvedl a kývl na Mizakoe. "Pojď na chvíli se mnou. Potřebuju si s tebou promluvit." Mizakoe se na něj překvapeně podívala a poslušně se zvedla. Oba odešli kousek stranou a sedli si mimo do slech.
Renji je sledoval pohledem. Koi Mizakoe dlouhou chvíli něco vykládal a vysvětloval. Ta se na něj koukala prvně šokovaně a pak se usmála a uklonila se. Koi něco zamumlal a pak se také uklonil. Chvíli jejich nehybné siluety na sebe jen koukali a pak se Mizakoe na něco zeptala. Bylo vidět, že to Koie poněkud zarazilo. Mizakoe chvíli něco říkala a Koi jí poslouchal. Nato něco odpověděl. Renji viděl jak Mizakoe stuhla a zavrtěla hlavou. Koi pravděpodobně zopakoval znovu to samé. Mizakoe začala protestovat, ale po chvíli zmlkla a přikývla.
Koi se zvedl a zamířil zpátky k ostatním. Mizakoe šla kousek za ním a koukala do země. Když došli zpátky, všechny pohledy se na ně soustředili. "Dohodli jsme se, že bude potřeba, aby shinigami také bojovali. A aby to z toho nebyl masakr tak mám nápad jak tomu předejít." prohlásil Koi a obě dvojčata na něj současně vyvalila oči. Reni si ho změřil pohledem. "Takže přeci jen nebudete úplně neporazitelní." usmál se potěšeně Renji, který se tím zbavil povinnosti hlídat někde stranou. Koi se začal smát. "Co tě bere? Ani zdaleka ne. Jen to není úplně… no řekněme hezká metoda a už vůbec né stoprocentní." Midori sebou trhla a podívala se překvapeně na Koie. "To nemyslíš vážně." zamumlala znechuceně a obličej se jí zkřivil odporem. Koi pokrčil rameny. "No co? Účel světí prostředky." na to se zvedl a zamířil k lesu. "Myslím, že na zařizování toho je ještě víc jak dost. Zatím se mějte. Pozítří ve stejnou dobu zase tu." Midori se zvedla a zamířila kvapem za ním. "Mějte se!"
Yumi taky vyskočila na nohy a koukla kolem. "Hmm je tma… pokecáme zítra. Teď musím padat do postele. Zítra ráno mám službu. Kapitánka Unohana by byla naštvená kdybych u toho spala. Tak zatím ahoj." "Jo jo ahoj." zamával jí Haku na rozloučenou. "Pako - ty jí máš se mnou." popadla ho Yumi za rukáv a táhla ho pryč.
Mizakoe se pousmála. "Ty jsou pořád stejný." Renji s úsměvem přikývl a podíval se na ní. Mizakoe koukala někam bokem a její obličej prozrazoval, že je něco špatně. "Děje se něco?" zeptal se Renji. "Ne nic." zavrtěla hlavou, ale ani se na něj nepodívala. Renji si povzdychnul a chytil jí za rameno. "No tak Mizako co je s tebou? Co ti Koi vlastně chtěl? Co zmýšlíte?" Mizakoe se zastavila na místě a váhavě se podívala na Rejiho. "Já… to ti nemůžu předem říct… jenom prosí ať se stane cokoliv… prosím odpusť mi to."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P3P P3P | Web | 2. července 2010 v 12:25 | Reagovat

že sa jej pítal, či je do Renjiho zamilovaná??? a inak je super, že si pridala ďaľšiu časť :D som pamaly ani nedúfala :D

2 P3P P3P | Web | 2. července 2010 v 12:25 | Reagovat

to pýtal som napísala zle...Gomen :D

3 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 2. července 2010 v 15:17 | Reagovat

Ahoj mas u mna prekvapenie k prazdninam :-)
http://tsuki-chan.blog.cz/1007/happy-summer-holidays-ddd

4 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 2. července 2010 v 22:30 | Reagovat

Ahoj u mna info k postavam k spolocnej poviedke Bad Apple!!
http://tsuki-chan.blog.cz/1007/bad-apple-postavy

5 Tsuki-chan Tsuki-chan | Web | 3. července 2010 v 17:07 | Reagovat

Ahoj u mna 1.Kapitola Bad Apple!! :-)
http://tsuki-chan.blog.cz/1007/bad-apple-1-kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama