Kapitola 38.

6. srpna 2009 v 21:03 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Zvuková vlna se odrazila zpět. Mizakoe ale neublížila. Jen neškodně prošla skrz. Obrys její postavy se na ten okamžik jemně rozostřil. Všude se valila oblaka prachu. Renji to celé sledoval napůl při vědomí, napůl v bezvědomí. Světélkující přízrak k němu došel a klekl si. Mizakoe přejela rukou po bariéře a ta okamžitě zmizela. Renji se na ní podíval rozostřeným pohledem a slabě se pousmál. Ztratil hodně krve a stále ještě krvácel. "Bratříčku…" špitla potichu a po tvářích jí začaly stékat slzy. Renji k ní unaveně natáhl ruku a pokusil se jí slzy otřít, ale jeho ruka jen prošla skrz jako by tam Mizakoe ani nebyla. Stáhnul ruku zpátky a jen se na ní díval čím dál tím víc matným pohledem. "Nesmíš umřít… prosím…. Brzo by měla přijít pomoc. Někdo si toho přece musel všimnout… musel." Mizakoe se vrátili oči zpátky do normální hnědé, dál ale zůstávala průhledná a slabě zářila. "Aspoň si je pomstila." vypravil ze sebe s námahou Renji. Mizakoe se rozplakala ještě víc. "K čemu mi to asi bude, když umřeš…..? K čemu mi bude že jsem pomstila rodinu, o kterou jsem přišla už tak dávno, když ztratím tu kterou mám teď." Renji se jí podíval do očí. "Stejně by ze mě nikdy nebyl správnej starší brácha." Mizakoe sklopila pohled a malinko se usmála aniž by zastavila příval slz. "Jsi ten nejlepší bráška jakého jsem si kdy mohla přát." Renjimu se na ní usmál a pak zavřel oči. "Renji… ne…" zašeptala Mizakoe.
Přes slzy už skoro nic neviděla. Potom uslyšela že ještě slabě dýchá. "Ještě neumřel." proběhlo jí hlavou. "Ještě je naděje…. Nejsem sice že čtvrté jednotky, ale možná že bych to zvládla…. aspoň mu zkusit nějak pomoct…." Natáhla ruku k pásku od jeho kimona a pokusila se mu ho povolit. Na první pokus její prsty jen prošli skrz látku aniž by se jí dotkly. Zkusila to ještě několikrát. Nakonec se jí povedlo zachytit uzel a rozvázat ho. Odhrnula mu kimono stranou a odkryla tak ošklivou ránu od hikageho. Opatrně na ránu přiložila ruce a v mysli jí vytanula vzpomínka na Yumi. Pečlivě si vybavila její postupy při zacelování ran pomocí kidó a pak jí napodobila. Z rukou se jí uvolnil proud nazelenalého světla. Krvácení začalo postupně zpomalovat. Mizakoe okamžitě ucítila prudký úbytek sil, ale pokračovala dál. Po chvíli se jí povedlo krvácení zastavit a rána se začala z pozvolna zacelovat. Mizakoe se obrovskou rychlostí začala zmocňovat nesnesitelná únava. Snažila se si toho nevšímat a dál pokračovat ve své práci. Roztřásla se vysílením a začali se jí klížit oči. "Nesmím přestat…. nesmím… nenechám ho umřít…." to bylo jediné co jí šlo hlavou. Soustředila se jen na to, že musí zacelit tu ránu. Mizakoe se postupně začala zpátky zhmotňovat a záře se postupně vytratila. Brzy přestala vnímat svět kolem sebe. "Nesmím přestat…. nesmím…"
Ani nezaregistrovala, že k nim dorazili nějací shinigami. Něčí ruce odtáhly vysílenou Mizakoe od Renjiho. "…nesmím přestat…" zamumlala, ale neměla sílu komukoliv odporovat, natož se hýbat. "To bude dobrý, nech to na čtvrtou jednotku, jestli v tomhle budeš pokračovat tak se brzo zabiješ." řekl jí uklidňující hlas. Mizakoe ho ale nevnímala a jen se pohledem dál upírala k Renjimu. Matsumoto si povzdechla a houkla na Kiru a Hisagiho. "Vemte ho urychleně na čtvrtou jednotku." "To mi nemusíš říkat dvakrát." přikývnul Hisagi, sebral opatrně Renjiho ze země a okamžitě se pomocí shunpoo přemístil pryč. "Bráško…" zamumlala Mizakoe a dívala se směrem kde před chvílí zmizel Hisagi. Pak se pokusila postavit, ale okamžitě se jí podlomila kolena a kdyby jí Matsumoto na poslední chvíli nechytila, taky by se znovu rozplácla na zemi. "Koukám, že tebe tam taky radši vezmem." změřila si jí Matsumoto kritickým pohledem. Mizakoe se ještě chvíli pohledem upírala někam do dáli a pak ztratila vědomí.
Matsumoto kývla na Kiru a pak se oba i s Mizakoe přemístili za použití blekového kroku také ke čtvrté jednotce.
Yumi okamžitě vyběhla ven a doběhla k nim. "Věděla jsem, že když přinesli Renjiho, že se zase něco stalo. Pojďte za mnou." Yumi je dovedla do prvního prázdného pokoje který našla. "Polož jí, ať se na ní můžu podívat." Matsumoto přikývla a položila bezvládnou Mizakoe do postele. Yumi jí rychle prohlídla a pak se usmála. "Je v pořádku. Jen se příliš vyčerpala. Necháme jí v klidu se prospat a nejpozději za pár dnů bude v pořádku." Pak Mizakoe přikryla a všichni zamířili ven na chodbu. Yumi sotva vyšla ze dveří když do ní vrazil Haku a oba dva přistáli na zadku na zemi. "Co tak letíš? Nemůžeš dávat trochu pozor?" "Promiň ségra, neviděl jsem tě." Haku se zvednul ze země a kouknul na ní na zem. "Jak je na tom Mizakoe?" "Jen potřebuje trochu nabrat energii a prospat se jinak je v pořádku. A novinka dne… nebo spíš noci - konečně je to zas ona. Teda aspoň velikostně určitě….. a máme po školce." dodala Yumi zvedla se, oprášila a podívala se na něj. "Nevíš jak to dopadlo s Renjim?" "Měl štěstí, že od tebe Mizako něco odkoukala - bude v pořádku. I když si bude muset, ale přece jen ještě nějakou dobu poležet, protože rána zahojená pomocí kidó přece jen není úplně ono. Jediné co…. Zatím se neprobral." "Hlavní je že bude v pořádku. No nic já se jdu na chvíli prospat už je na mě pozdě."
Yumi se vypravila domu a Haku chvíli na to také. Stejně tak i Matsumoto, Kira a Hisagi se odebrali pryč. Po chvíli chodby čtvrté jednotky utichly a celá budova se ponořila do nočního ticha a tmy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mariah-taichou **SB** Mariah-taichou **SB** | Web | 6. srpna 2009 v 21:56 | Reagovat

Ta část, jak Mizakoe léčila Renjiho byla strašně dojemná :((( Snad to Renji přežije...

2 SoraYamanaka ~ SB SoraYamanaka ~ SB | E-mail | Web | 6. srpna 2009 v 22:49 | Reagovat

Jo souhlasím s Mariah, to mi ukápla slzička ... jsme ale měkota...

3 Yamiru Misagiri *** SBééčko*** Yamiru Misagiri *** SBééčko*** | E-mail | Web | 7. srpna 2009 v 10:15 | Reagovat

nemáme školku =(

4 Mayoko-sama Mayoko-sama | Web | 8. srpna 2009 v 14:52 | Reagovat

Wow, 38. Kapitola? :D kdyby jsem to četla, byla bych dobře pozadu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama