Kapitola 29.

7. července 2009 v 15:12 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Trvalo to asi jen půl hodiny než se začali účinky projevovat. Mizakoe se hrůzou rozšířili zorničky a vyskočila prudce na nohy. Viděla jak se protější stěna sákne rudou barvou a postupně se rozlézá jejím směrem. Zděšeně ucouvla a narazila do zdi za svými zády. Prudce se otočila a jediné co viděla byla jen další rudá stěna. Okamžitě sebou trhla uskočila stranou. "Krev…. Proč je všude jen krev…??" Přes displej jejího náramku přeběhlo několik bílích kostiček.
U Kurotsuchiho v kanceláři se na monitoru počítače objevil červený nápis a začal šíleně blikat. Mayuri na to kouknul a překvapením mu spadla brada. "Jak jako že to nefunguje?! To nemůže nefungovat."
Mizakoe několikrát problikly oči a pak zůstali na modré barvě. Hrozně jí bolela hlava a jen zděšeně koukala kolem sebe. Z protější stěny se odlepilo něco co silně připomínalo hikageho. Jen to bylo celé krvavé. Pomalu se to k ní blížilo. Mizakoe se na to vyděšeně podívala a rozběhla se. Narazila do stěny a sjela po ní na zem. Zvedla se opět se rozběhla a narazila zas do jiné stěny. Její hlas hluboko uvnitř začal křičet. Narazila do další stěny.
Kurotsuchi kouknul na monitor. "Co ta holka tak vyšiluje? Hmm budu jí muset umravnit." Zmáčkl tlačítko na dálkovém ovladači.
Na černém náramku proběhlo opět pár bílých kostiček a pak Mizakoe zasáhl elektrický výboj. Škubla sebou a upadla na zem, zas se ale postavila. Krvavá místnost zmizela. Teď stála na poušti černého písku a nad hlavou měla temně zelenou oblohu. Písek pod nohama se jí začal propadat. S hrůzou sledovala jak se postupně propadá hlouběji a hlouběji.
Kurotsuchi znovu zmačkl ovladač.
Následovalo několik bílých kostiček a elektrický výboj. Jiskry se mihly i na ostří zanpakuto ve vedlejší místnosti.
Mizakoe zapadla do písku a začala se dusit. Najednou ucítila jak písek mizí. Ocitla se v černé prázdnotě. Uslyšela hlasy. Mluvili divným jazykem - nerozuměla jim. Byl to odporný vlezlý a hrůzu nahánějící hlas. Jakoby odnikud se objevovali a zase mizely šedobílé postavy s nerozpoznatelnými rysy obličeje. Šedobílé přízraky se začali šíleně smát. Jeden z nich se odtrhl od skupiny a rozletěl se proti Mizakoe. Proletěl skrz a dál se smál. Další ho napodobili.
Zanpakuto ve vedlejší místnosti začalo modrat a průhlednět jakoby mizelo.
Mizakoe už to nevydržela. Byla absolutně mimo. Jen se chytla za uši aby už ty hlasy a smích nemusela poslouchat a křečovitě zavřela oči. Tentokrát začala křičet už nahlas.
Kurotsuchi zaklel a nasupeně hleděl na monitor. Z obrazu mu zbylo jen šedočerné zrnění. Po chvíli mu selhal i přísun informací z černého náramku.
"Aaaaaaaaa……" pronikavý křik Mizakoeina zvláštního hlasu se rozletěl do všech stran. Zampakuto ve vedlejší už téměř zmizelo. Ani ono ale nezůstalo potichu. Jeho ostří se jemně chvělo a vydávalo zvláštní zvuk, skoro jako by křičelo spolu s Mizakoe.
Mizakoe svým křikem vytvořila silnou zvukovou vlnu. Skoro stejnou jako při použití shikaie. Zvuk s ohromnou silou narazil do stěny a část ho prošla skrz a část se odrazila v hrozivé síle znásobené ozvěnou zpět.
Ta část zvukové vlny která pronikla skrz stěnu Mizakoeina vězení pokračovala dál a ničila vše co cestou potkala. Přístroje se zkratovali. Následoval výbuch. Polovina jedné z budov dvanácté jednotky vyletěla do povětří. Téměř okamžitě začalo hořet.
V Mizakoeině cele se zvuk několikanásobně znásobil a odrazem se vrátil zpět proti ní. Stěny tentokrát pokryla opravdová krev. Mizakoe křičela ještě když padala k zemi. Všude byla krev. Dopadla. Už nekřičela. Zanpakuto o místnost vedle se modře zaleskla a pak se rozpadl na duševní částice. Malé drobné modře světélkující částečky proletěli skrz průhlednou stěnu k jejímu nehybnému tělu. Obklopili její tělo a pak se skrz to neuvěřitelné množství ran začali do ní vstřebávat. Krvácení se zpomalilo. Mizakoe začala průhlednět a vycházela z ní jemná světle modrá záře. Obrys její postavy se začal ztrácet a modrá záře nabírala na intenzitě. Oslepující světlo zaplavilo místnost a pak zmizelo.
Na zemi zůstalo ležet v kaluži krve jen nehybné tělo asi pětileté holčičky. Všechna zranění byla pryč spolu se zanpakuto.
Na místo výbuchu se okamžitě seběhli shinigami z nejbližšího okolí. Všichni členové dvanácté jednotky zanechali své práce a běželi hasit. Kurotsuchi úplně neuvěřitelně zuřil. Díky výbuchu totiž přišel o velkou část budovy kde se prováděli dlouhodobé pokusy. Nikomu se ale naštěstí nic nestalo, protože všichni členové dvanácté jednotky pracovali spíše v dalších částech areálu. Další na místo dorazili členové třinácté a jedenácté divize, kteří to tam měli nejblíže. Všichni se začali snažit uhasit vzniklý požár. "Byl vevnitř někdo?" křikla Kotetsu Kiyone na Nemu, která akorát dorazila na místo. "Byla tam Mizuki ze šesté jednotky - ten seishin, ale epicentrum výbuchu bylo přesně z místa kde byla, to nemohla přežít." "Jdu to omrknout." A Kiyone zmizela mezi hořícími troskami. Proběhla dlouhou chodbou. Za ní se akorát ozvala rána jak se ze střechy uvolnil hořící trám a propadl dovnitř. Zvedl se oblak prachu. Odevšad se valil kouř. Kiyone se trochu rozkašlala. "Haló? Je tu někdo?" křikla a běžela dál chodbou.
Venku vznik neuvěřitelný zmatek. Brzy na místo totiž dorazili i ostatní divize. Nikdo nevěděl co se vlastně stalo. Jasné bylo jen že vevnitř něco vybuchlo ovšem nevědělo se proč a co. Po chvíli se povedlo alespoň zabránit tomu aby se požár rozšířil dál. Ale uhasit zbytek byl dost problém. Budovy dvanácté jednotky byly přecpané elektronikou a tak odevšud čouhali zpřetrhané jiskřící dráty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka ~ SB SoraYamanaka ~ SB | E-mail | Web | 7. července 2009 v 15:27 | Reagovat

Vidíš, i bez hasiču to šlo a le co to je z mizakoe? ... pěkný

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 7. července 2009 v 20:36 | Reagovat

Co se stalo? Jestli se to brzo nedozvím, tak nevím co...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama