Kapitola 9.

1. dubna 2009 v 20:01 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Druhý den ráno:

Mizakoe seděla v kanceláři šesté jednotky a třídila štos papírů. Soustředěně je rovnala do několika stohů podle druhu zprávy. Po nějaké době se otevřely dveře a dovnitř vstoupil Renji.
"Nazdar, co že tak brzy?" "Ale, nějak jsem se vzbudila brzo a už jsem neusla. Tak sem šla sem. Čím dřív začnu tím dřív skončím." "Aha, s čím ti mám pomoct?" "Ty papíry můžeš nacpat támhle do toho šanonu." a ukázala na hromadu papírů kterou před chvílí dotřídila. Renji si sedl zboku ke stolu a začal strkat papíry do šanonu. Něco ho ale pořád rušilo od práce. Měl nutkání pořád aspoň jedním okem sledovat Mizakoe. Jak si všiml už když přišel opět se jí do očí vrátily ty podivné modré záblesky. Ale tyhle byly zřetelnější než ty které pozoroval posledně. To zjištění ho znepokojilo, ale protože s tím stejně nemohl nic udělat tak se snažil na to alespoň nemyslet. S každým zábleskem Mizakoe na zlomek sekundy přestala vnímat a pak zas pokračovala v práci.
Mizakoe dotřídila papíry a začala je přerovnávat do šanonu který si vzala z poličky za jejími zády. "Kdy zas začneme s tréninkama?" "Já myslel že ti je Isane na nějakou dobu zakázala." "Vždyť mi nic není." "Ten týden už to snad vydržíš ne?" "Mmm to je strašně dlouhá doba." "No dobře, možná začneme trénovat o něco dřív ale nic neslibuju." Mizakoe se usmála a zastrčila poslední papír do šanonu. "Hotovo. Máme něco na odpoledne nebo můžu jít za Yumi?" "No já ještě nějakou práci mám, ale ty máš myslím volno." "Tak já jdu ahoj." a rychle vyběhla ven. Renji se neubránil úsměvu. "Tý říct buď v klidu….to je marný." Pak odložil svůj šanon na poličku a odešel.
Odpoledne pak ještě absolvoval společný výcvik s celou šestou jednotkou a až k večeru se vrátil domů. Mizakoe opět seděla na stromě. "Tak co? Byla si za Yumi?" "Jo." "A?" "No tohle je jedna z věcí co sem z toho zjistila." a hodila po něm blok. Renji ho chytil a otevřel. "To jsem nakreslila podle toho co mi Yumi řekla."
V bloku byl velký barevný obrázek. Byla na něm Mizakoe, Yumi a Hollow. Ta Mizakoe na obrázku měla bledě modré oči a meč stejné barvy. "To je tvůj shikai?" "No myslím že jo." "Pěknej. Je celkem podobnej tomu co má Rukia." a se zájmem si prohlížel obrázek. "Rukia? Tu neznám." "Rukia Kuchiki ze třinácté jednotky. No vlastně tu si tu asi ještě potkat nemohla ta je teďka v reálném světě."
Mizakoe seskočila ze stromu a dopadla kousek od Renjiho. "Můžu si ten obrázek nechat?" zeptal se Renji. "Jo klidně." Vzala si od něj blok, vytrhla obrázek a podala mu ho. "Díky." poděkoval Renji a vzal si ho od ní.
"Zajímalo by mě co ten můj shikai vlastně umí." "Jo to mě taky." "Než na to zapomenu tak ti mám říct že zítra ti s těma papírama pomůže někdo jinej. Mám se povinně stavit ještě u čtvrtý jednotky." "Jo dobře…. Jak já to papírování nesnáším." řekl otráveně. "Ještě jedna otázečka, že už zítra dáme trénink? Prosím." "No tak jo, stejně ten klidovej režim ignoruješ tak je to jedno. Ale správně bych tě v tom podporovat neměl." Mizakoe se šťastně usmála až jí přímo zazářily oči, "Moc děkuju! Tak zítra odpoledne před tělocvičnou." vyskočila na strom a zmizela mu z dohledu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka SoraYamanaka | E-mail | Web | 30. června 2009 v 15:39 | Reagovat

... no comento ...

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 1. července 2009 v 17:09 | Reagovat

Hm, co říct? Super...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama