Kapitola 5.

1. dubna 2009 v 19:41 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Mizakoe se snažila spát, ale pořád jí budily divné sny. Byla to směsice její minulosti a něčeho čemu nerozuměla.
Viděla malou holčičku - sebe - jak šla po hliněné cestě. Byla sama, k nikomu nepatřila. Potom se sen změnil. Holčička ležela na zemi. Vše okolo ní bylo zničené - mrtvé, a ona sama byla na pokraji smrti. Byla celá od krve a nehýbala se. Ležela na zádech a koukala okolo sebe nepřítomným pohledem. Upírala své podivně modré oči na oblohu a čekala na smrt. Pak uslyšela kroky. Někdo jí sebral ze země a odnesl pryč.
Pak se sen opět změnil. Holčička teď byla starší. Hrála si v lese před malou dřevěnou chajdou. Na prahu chajdy seděl starý pán s bílými vlasy a spokojeně jí pozoroval. Z lesa se vynořilo několik velkých Hollow. Zaútočili. Starý pán chtěl holčičku bránit. Jeden Hollow mu roztříštil lebku a on padl mrtvý k zemi. "Dědečku!" holčička se vrhla k jeho tělu a rozplakala se. Hollow se napřáhl a silně uhodil holčičku až odletěla stranou. Holčička přestala brečet a podívala se na něj vražedným pohledem. Její oči zmodraly. Otevřela ústa. Okolo se rozlehl podivný zvuk. Krásný a strašný zároveň. Rychle se šířil po okolí a ničil vše okolo čeho proletěl. Hollow se strašlivým řevem začali mizet. Ten zvuk zničil celé okolí. Kromě Hollow ublížil ale i holčičce. Holčička se z posledních sil doplazila k mrtvému dědečkovi a s očima plných slz ztratila vědomí.
Večer se probrala. S hrůzou zjistila že vše v jejím okolí je zničené. "Ne, znovu už ne." Nešťastně se postavila a bezmocně hleděla na svůj zničený domov. Pak pohřbila dědečkovo tělo a odešla aby se už nikdy nevrátila.
Po nějaké době nastoupila na Shinigamskou akademii ve snaze utéct před sebou samou a zapomenout na to co bylo. Tam se skamarádila s Yumi.
Scéna se opět změnila. Ona a Yumi šli lesem. Povídali si. Podle oblečení už patřily k shinigami. Napadli je Hollow. Obě začaly utíkat, ale Hollow je obklíčili a zaútočili na ně.
Viděla jak Yumi padá k zemi. Pak se ozval ten podivný zvuk. Vše se začalo rozpadat.
Mizakoe se s trhnutím probudila. Venku byl už večer a pořádná tma. Zvedla se s námahou z postele a zamířila k oknu.


Po chvíli se ozvalo zaklepání a do jejího pokoje vstoupila Yumi opírající se o dvě berle. "Mizako?" V pokoji bylo šero a nikdo se neozýval. Yumi rozsvítila a rozhlédla se po pokoji. Pokoj byl prázdný, zůstalo jen pootevřené okno. "Mizako?!"
Yumi se odpajda co nejrychleji co to šlo za podkapitánkou Isane. Celá uřícená vpadla dovnitř. Tam seděla Isane, Renji a ještě pár dalších shinigami. "Mizako je pryč!" vysypala ze sebe jedním dechem. "Jak pryč?" nechápal Renji. "Já nevím, prostě tam není." "Všichni se uklidněte," nakázala přísně Isane, "není ve stavu kdy by mohla jít někam daleko." Isane s Renjim se zvedli a zamířili k Mizakoe do pokoje. Isane se ještě podívala na Yumi: "Ty si jdi lehnout, takhle si akorát ještě ublížíš." Pak se otočila rychlým krokem zamířila pryč.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka SoraYamanaka | E-mail | Web | 30. června 2009 v 10:41 | Reagovat

Ou ou co blbne ?

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 1. července 2009 v 16:15 | Reagovat

Chudák, ta nemá zrovna nejpříjemnější minulost...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama