Kapitola 3.

1. dubna 2009 v 19:28 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
"Mmm" Mizakoe se probudila a podívala se z okna. "Páni to jsem spala hodně dlouho. Hmm, ale co budu dneska dělat když mam celý den volno…" Rozespale se zvedla z postele a zamířila ke kredenci kde skladovala jabka. Jedno si vyndala a s chutí se do něj pustila. "Mohla bych se jít podívat za Yumi." napadlo jí. Tak se sebrala a vyrazila.
Asi po půl hodině dorazila k místu kde sídlila čtvrtá jednotka. Yumi ani nemusela hledat. Hned jak se jen přiblížila už jí Yumi běžela naproti. "Mizako! To jsem ráda že tě tu vidím." "Mam dneska volno, tak jsem si říkala, že bych se mohla stavit." usmála se Mizakoe. "Úplně mi čteš myšlenky. Taky jsem se chystala za tebou dnes vyrazit, ale nějak si mě předběhla. Kam tě vlastně přidělili?" "Do šestý." "Tak to je docela blízko." "Jo to jo."
Obě dvě vyrazily směrem k lesu a dál vesele brebentily.

Couraly po lese a rozebíraly všechno co se stalo za tu dobu co je přiřadili k jejich novým jednotkám.
Najednou se Mizakoe zarazila uprostřed věty a pátravě se rozhlédla po okolí. "Stalo se něco?" koukla na ní nechápavě Yumi. "Něco tu je…. Poslouchej." odpověděla jí šeptem Mizakoe. Něco velkého se mihlo ve křoví a o kus vedle se taky něco pohnulo. "Yumi, utíkej." zašeptala Mizakoe popadla jí za ruku a rozběhla se pryč. Ale už bylo pozdě. Za nimi se vynořilo asi osm Hollow a začali je pronásledovat. Obě dvě se snažily jim utéct. Mizakoe by to asi i zvládla, ale Yumi nebyla tak rychlá a ani bojovat pořádně neuměla.
Najednou se před nimi objevili noví Hollow. Protože už nebylo kam utéct tak jen zastavily na místě a rozhlédly se bezmocně okolo. "Kolik jich tu jen je?" zašeptala zděšeně Yumi. "Nevím něco kolem čtyřiceti." "Je po nás." "Ne, tak lacino se nedáme." a s těmi slovy vytáhla svou zanpakuto a Yumi jí napodobila. Obě se postavily zády k sobě. "Víš doufám proč jsem u čtvrté jednotky?" prohodila sklíčeně Yumi. Ale v tu chvíli nejbližší Hollow zařval a vrhl se na ně. Mizakoe se rozpřáhla a sekla ho do masky. Hollow zmizel a ona se vrhla na dalšího. Povedlo se jí zlikvidovat asi ještě dalších pět Hollow, ale pak jí jeden z nich sekl drápem do zad. Než se stihla sebrat tak další Hollow napadl Yumi a rozsekl jí bok a nohu. Yumi se jen s vystrašeným výrazem sesunula k zemi neschopná jakéhokoliv dalšího pohybu. "Yumi!" vykřikla Mizakoe a pak se jí zatmělo před očima.
Yumi přestávala chápat co se okolo ní děje. Vystrašeným pohledem sledovala jak se její kamarádka sebrala ze země. Mizakoe na ní pohlédla nepřítomným pohledem. Její hnědozelené oči změnily barvu až někam do nepřirozeně světle modré. Namířila na Yumi ruku a vytvořila okolo ní bariéru. Yumi teď už nic neslyšela. Všechno viděla jen jako němé hrůzné divadlo. Viděla jak ostří Mizakoiini zanpakuto, stejně jako její zbytek, změnili barvu. Teď měla její zanpakuto stejnou barvu jak její nepřirozeně světle modré oči a na jejím konci se z rukověti uvolnila dlouhá bledě modrá stuha.
Mizakoe přejela přes její ostří levou rukou a pak vyskočila vysoko do vzduchu. Něco vykřikla, ale přes bariéru Yumi nic neslyšela. Pak viděla jak se všichni Hollow rozpadají a jak se v kůře stromů objevují hluboké rýhy. V okruhu padesáti metrů na každou stranu bylo vše zničené a rozsekané. Pak se Mizakoinina zanpakuto vrátila do původní podoby a Mizakoe se jen sesunula k zemi a ztratila vědomí.
V momentě kdy Mizakoe ztratila vědomí se i rozplynula bariéra, kterou kolem ní vytvořila.
"Mizako!" Yumi se k ní snažila dostat, ale její pravá noha byla úplně znecitlivělá a tak se nemohla ani pohnout.
Po tom podivném útoku se Mizakoe všude po těle otevřela spousta malých ale hlubokých ran.
Yumi začala opět panikařit, ona sama se nemohla hýbat a její nejlepší kamarádka ležela v tratolišti krve a silně krvácela. Moc dobře věděla že takhle brzy vykrvácí a zemře, teda jestli ještě žije.
Odněkud zprava se ozvaly rychlé kroky. "Haló, jste v pořádku?" ozvalo se odtamtud a za chvíli k nim přiběhli podkapitánka Kotetsu Isane a podkapitáni Kira a Renji. Yumi na ně pohlédla s novou nadějí v očích. "Jak jste nás našli? Ale ne, to je teď jedno. Musíte nějak pomoct Mizako nebo brzo zemře - teda jestli ještě žije." rozbrečela se Yumi. "Neboj to bude v pořádku." začal jí uklidňovat Isane a začala Mizakoe ošetřovat ty nejvážnější rány. "Tvoje kamarádka ještě žije."
Renji tam stál jak opařený. V hlášení sice bylo že se sem dostalo čtyřicet dva Hollow, což je neobvykle velký počet, a že napadli nějaké dva shinigami, ale ani ve snu ho nenapadlo, že tu najde Mizakoe a ještě nějakého dalšího nováčka.
"Kiro, odnes prosimtě Yumi k nám. Já hned dorazím, ale před tím musím zastavit to krvácení." prohlásila rozhodně Isane. "Dobře." přikývl Kira, pak opatrně sebral Yumi a rychlým krokem zamířil pryč.
"Jak je na tom?" "Popravdě… nevypadá to s ní dobře. Je spíš zázrak že je vůbec ještě naživu. Ztratila hodně krve a je neuvěřitelně pomlácená, vůbec netuším jak k tomu přišla - tohle jí Hollow nemohli udělat. Kdyby mi někdo tvrdil že dostala přímý zásah Senbonzakorou a pak na ní ještě nasypali pytel plnej kamení - tak bych tomu i věřila." odpověděla Isane.
"Ale dostane se z toho?" "Můžeme jen doufat… Teď jí vem k nám, zastavila jsem sice nejsilnější krvácení, ale bude potřebovat transfůzi."
Renji jí opatrně vzal do náruče a spolu s Isane zamířil pryč. "Zajímalo by mě jak se jim povedlo zlikvidovat ty Hollow. Mám její trénink na starost a tohle by určitě nezvládla, a co se té druhé týče, tak vzhledem k tomu že je tu nová a ještě k tomu ze čtvrté, tak na tom bude asi ještě hůř." poznamenal Renji. "No, Yumi opravdu bojovat neumí, ale umí velice dobře léčit všechny možné druhy zranění." "No, to jim proti Hollow asi moc nepomohlo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka SoraYamanaka | E-mail | Web | 30. června 2009 v 10:31 | Reagovat

"No, to jim proti Hollow asi moc nepomohlo."
To samý bych řekla i já ..

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 1. července 2009 v 13:34 | Reagovat

Hm, tak ona má nějaké schopnosti, co ji ničí? Doufám, že se brzo dozvím, co to bylo...

3 Severus Severus | 22. prosince 2009 v 20:17 | Reagovat

podkapitán Kira... to sem myslela, že se mi něco přihodí :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama