Kapitola 2.

1. dubna 2009 v 19:26 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage
Další den hned po ránu se Renji vydal za Mizakoe, aby jí řekl o těch trénincích. Došel až k jejímu pokoji a zaklepal, ale nikdo se neozýval. "To ještě spí nebo co?" myslel si naštvaně a znovu a tentokrát silněji zase zaklepal na dveře. Nikdo se ale neozval. "Ta je snad hluchá!" nadával si pro sebe. "Hej, seš tady?" vstoupil dovnitř a rozhlédl se. Pokoj byl ale prázdný a všude se jen válely různé pokreslené papíry, které rozházel vítr, který sem proudil otevřeným oknem. "Ta tu má ale bordel…" a začal sbírat rozházené obrázky. Pak mu padl pohled na kresbu nějakého srázu okolo kterého rostl les. "Tohle místo přece znám.." blesklo mu hlavou. Kresbu srázu si vzal a zbytek položil na stůl. Pak ještě zavřel okno a odešel.


"Asi bych jí měl nějak najít. Hmm kam jenom mohla jít?" Pak si vzpomněl na obrázek, který našel u ní v pokoji a vydal se tam.
Po chvíli dorazil na sráz z obrázku, ale nikoho tam neviděl. "To snad není možný, kam jen mohla jít?" Pak si ale všimnul bot shozených pod stromem a podíval se nahoru do koruny stromu. Tam seděla Mizakoe s blokem a tužkou v ruce a něco si kreslila. "Tak tady si!" zvolal pobaveně a díval se do koruny stromu. Mizakoe se na něj jen překvapeně podívala. "Už tě hledám celou věčnost, tak polez dólu." zavolal na ní Renji. Mizakoe schovala blok a tužku a seskočila ze stromu. "Jak jste mě tu vlastně našel?" zeptala se a začala se obouvat. "No takhle…" a podal jí obrázek, který si vzal u ní v pokoji. "Aha." vzala si od něj obrázek a zastrčila ho do bloku. "A ocenil bych kdyby si mi přestala vykat." "Pokusím se." "No ale kvůli tomu jsem tě nehledal. Byakuya chce abych tě trénoval, takže odedneška každý ráno sraz před tělocvičnou. Jasný?" "Ano" "Tak pojď už máme skluz." a zamířil zpět.


Po týdnu - tréninková tělocvična šesté jednotky:


Renji se rozběhl proti Mizakoe a sekl jí po pravém rameni. Mizakoe ale ránu vykryla a přešla do protiútoku. Po neúspěšném pokusu trefit ho do hlavy se jen tak tak vyhla další ráně letící k ní z boku. Renji provedl rychlý výpad vpřed, ovšem Mizakoe ho přeskočila a sekla ho do levého ramene, ale než dopadla na zem tak jí Renji ránu vrátil sekem do žeber. Na chvíli jí vyrazil dech, ale hned se sebrala a znovu zaútočila.
Takhle se tam se tam mlátili už od rána a teprve až těsně před polednem trénink ukončili, uklidili dřevěné meče a celí utahaní si sedli před tělocvičnu. Nebo spíš Renji si sedl. Mizakoe sebou rovnou sekla na zem. "Jsem úplně vyřízená." "No koukám," usmál se Renji, "ale hodně si se zlepšila." Mizakoe se spokojeně usmála. "No když myslíš… Ale stejně, povedlo se mi tě trefit jen jednou a ty si mě trefil už ani nevím kolikrát. To jsem přestala počítat už někde na dvacátý modřině." "No zejtra je neděle takže na zejtřek vyhlašuju volno. Souhlas?" "Jo jo naprostej. No myslím že už půjdu, odpoledne mam ještě nějakou práci, mám přerovnat šanony." Renji se najednou začal hrozně smát. "Čemu se směješ?" nechápala Mizakoe. "Když jsem odsouhlasil že tě budu trénovat, tak jsem se tím zbavil těch šanonů. Jsem si řikal kterýmu chudákovi to hoděj na krk." smál se dál Renji. "Aha, no tak já už budu muset, zatím ahoj." a zamířila pryč.
Pak asi dvě hodiny rovnala šanony podle data a když se vrátila domu tak jen padla a okamžitě usnula.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka SoraYamanaka | E-mail | Web | 30. června 2009 v 10:22 | Reagovat

No jo chudák, přesný čekala jsem to tak nějak s těmi šanony

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 1. července 2009 v 12:31 | Reagovat

Chudák Mizakoe :D Mě by přerovnávat šanony rozhodně nebavilo :D

3 Majka-san ^^ Majka-san ^^ | Web | 11. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

xD hh ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama