Kapitola 1.

1. dubna 2009 v 19:23 | Mizakoe |  FanFiction - Kako no Kage

Na schůzi kapitánů - přidělování nováčků:


Skupina nováčků mezi shinigami nervózně posedávala přede dveřmi první jednotky. Všichni tam čekali na přiřazení. Vždy jen vyšel podkapitán nějaké jednotky a část si jich odvedl.

Asi po hodině čekání tam zbývali už jen poslední tři - chlapec a dvě dívky. Dveře se otevřely a vyšla z nich Kotetsu Isane, podkapitánka čtvrté jednotky: "Haku a Yumi Sawatari, pojďte za mnou." Chlapec a jedna z dívek se zvedli ze země a zamířili k podkapitánce. Podle vzhledu to byli asi dvojčata. Oba měli špinavě blonďaté vlasy a šedomodré oči. Yumi se ještě ohlédla na zbývající dívku: "Až budeš mít čas tak se zastav, ráda s tebou zas pokecám." Dívka jí odpověděla pokynutím hlavy, a pak jen sledovala jak její bývalí spolužáci odcházejí.

Z celé její třídy, tedy asi z dvaceti spolužáků tu zbyla už jen ona. Asi deset se jich přidalo k osmé jednotce, tři k jedenácté, dva k deváté, dva ke druhé a teď dvojčata Sawatari ke čtvrté. "To znamená že ať mě přiřadí kamkoliv budu tam sama." blesklo jí hlavou. Smutně sklopila hlavu až jí dlouhé hnědé vlasy zakryly obličej, protože celou dobu doufala že jí přiřadí spolu s Yumi do stejné jednotky.
Asi po deseti minutách se dveře znovu otevřely a vyšel z nich podkapitán šesté jednotky. "Mizuki Mizakoe. Hmm to budeš asi ty." podíval se na poslední dívku "tak pojď." Mizakoe se zvedla ze země a zamířila za ním.
Po chvíli došli ke stanovišti šesté jednotky. "Tak, tamhle budeš ode dneška bydlet." ukázal na budovu po levé straně, "Zatím se tu ňák ubytuj a zítra ráno se nahlas v kanceláři. Kdybys něco potřebovala tak se můžeš kdykoliv zeptat. Jasný?" "Ano" "Tak já jdu, a kdyby si mě kvůli něčemu hledala tak se ptej po Abarayovi Renjim." a zamířil pryč.


Na druhý den - kancelář šesté jednotky:


Kapitán Kuchiki vyplňuje nějaké papíry a Renji je znuděně rovná do šanonu. Po chvíli se ozve zaklepání. "Dále!" Mizakoe nejistě vstoupila dovnitř: "Měla jsem se tu dnes ráno hlásit." Kapitán vzhlédl od papírů: "Tak to si ty ta nová… Renji tě dneska přezkouší a pak se uvidí co dál. A Renji, až to skončíte tak mi podáš hlášení. Teď jděte." a zase začal vyplňovat papíry. "Tak pojď." mávnul na Mizakoe a zamířil ven.
Dovedl jí do tréninkové tělocvičny. "Chvíli tady počkej." a zamířil do kumbálu. Za chvíli se vracel se dvěmi dřevěnými meči. "Chytej!" a hodil jí jeden z mečů. "A koukej se snažit." s těmi slovy uchopil svůj meč a zaútočil. Mizakoe se rychle vyhla jeho útoku, ale v tu chvíli už Renji útočil znovu. Pokusil se jí trefit z boku a Mizakoe na poslední chvíli uskočila stranou. "Potřebuju vědět jestli se umíš bránit a taky útočit, tak tady přestaň poskakovat!" houkl na ní a znovu zaútočil. Mizakoe jen tak tak vykryla jeho útok a on už zas útočil od jinud. Povedlo se jí vykrýt asi ještě dva další údery a při tom třetím to už neustála a rozplácla se o zeď jak jí ta rána odhodila dozadu. Rychle se zvedla a zaútočila. Renji ale její útok snadno vykryl. Mizakoe pokračovala v útocích, ale bez valného úspěchu. Renji všechny její útoky vždy vykryl a pak zaútočil sám.
Asi po hodině toho nechali a přesunuli se dozadu za tělocvičnu, kde jí Renji přezkoušel z kidó. Pak jí Renji poslal si odpočinout s tím, že zbytek dne má volný a sám zamířil za kapitánem podat hlášení.
Kancelář šesté jednotky:


"Tak jsem zpátky." Kapitán vzhlédl od papírů, které ještě pořád vyplňoval. "No a jak to šlo?" "No rychlá je dost a kidó ovládá na výbornou, ale v technice s mečem má rezervy - obzvláště v útocích, ale myslím že to se časem zpraví. Podle mě je to na nováčka víc jak dobrý výkon." Kapitán se na něj zamyšleně podíval: "Máš momentálně něco na práci, teda kromě toho rovnání šanonů?" "No momentálně asi ne." "Skvěle, to se hodí. V tom případě máš od zítřka na starost výcvik té nové." A zase se pustil do papírů. Renji na něj jen vytřeštil oči: "Cože?" "Má problémy s technikou s mečem ne?" "No to jo ale…" "No tak vidíš. To je jen otázka píle a cviku." odpověděl klidně kapitán. "A nebo můžeš zase rovnat šanony. Jen jsem si myslel, že trénink by tě bavil víc, teda aspoň ráno si se netvářil ňák nadšeně. Když jí budeš trénovat, tak těmi šanony pověřím někoho jiného." "No tak já to teda zkusím" odpověděl otráveně Renji a sebral se k odchodu. "Jo a máme zvýšenou ostrahu - kvůli zvýšené infiltraci Hollow." řekl ještě kapitán. "Jo." zahučel Renji a odešel, aby ho kapitán Kuchiki nezaúkoloval ještě víc.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SoraYamanaka SoraYamanaka | E-mail | Web | 30. června 2009 v 10:14 | Reagovat

Kawai ... to mě dostalo ...

2 Mariah-taichou Mariah-taichou | Web | 1. července 2009 v 12:05 | Reagovat

Začíná to zajímavě... jdu číst dál

3 Majka-san ^^ Majka-san ^^ | Web | 11. srpna 2009 v 22:04 | Reagovat

hezu povídka x) jdu číst dál x)

4 :) hádej :) :) hádej :) | 22. prosince 2009 v 20:01 | Reagovat

Tak,první kapitolku čtu po několikáté, leč dál jsem se nedostala...A je ten Tvůj Haku taky tak moloučkej, jako ten ze Spirited away (a neznamená haku zvracet???)???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama